950 000 € 700 000 €
3 €/m²
Property 40503 photo 1
Property 40503 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 3 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 180000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
1 100 000 € 88 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50051
  • Εμβαδόν 12400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7300 m
Πωλείται
900 000 € 421 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26074
  • Εμβαδόν 2135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
800 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63744
  • Εμβαδόν 13439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
800 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13174
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 136 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32760
  • Εμβαδόν 2130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
1 100 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65416
  • Εμβαδόν 100188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42923
  • Εμβαδόν 563 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
860 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20324
  • Εμβαδόν 13200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 070 000 € 152 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38960
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
800 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12083
  • Εμβαδόν 8100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο