650 000 € 534 000 €
85 €/m²
Property 40472 photo 1
Property 40472 photo 2
Property 40472 photo 3
Property 40472 photo 4
Property 40472 photo 5
Property 40472 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 6250 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, πηγάδι, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στην πόλη.

Βρίσκεται εντός βιομηχανικού πάρκου στο Ηράκλειο και έχει εύκολη πρόσβαση. Ενδύκνειται και σαν επένδυση

Πωλείται
650 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37517
  • Εμβαδόν 14500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63904
  • Εμβαδόν 24000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
675 000 € 143 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11960
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
800 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46523
  • Εμβαδόν 26134 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
660 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65423
  • Εμβαδόν 12329 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
540 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54569
  • Εμβαδόν 18977 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
525 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34771
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
587 000 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25605
  • Εμβαδόν 106846 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
640 000 € 89 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63552
  • Εμβαδόν 7142 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3700 m
Πωλείται
800 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13174
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο