Πωλείται - Γη 55000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Σητεία
1 760 000 €
32 €/m²
Property 40470 photo 1
Property 40470 photo 2
Property 40470 photo 3
Property 40470 photo 4
Property 40470 photo 5
Property 40470 photo 6
Property 40470 photo 7
Property 40470 photo 8
Property 40470 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 460 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 55000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 10000 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Εντός του οικοπέδου υπάρχει έτοιμο συγκρότημα κατοικιών συνολικής κάλυψης 437,52τ.μ το οποίο αποτελείται απο 4 ισόγειες κατοικίες 302,62τ.μ συνολικά και 3 διαμερίσματα 134,90τ.μ συνολικά.

Πωλείται
1 700 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30474
  • Εμβαδόν 29063 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
2 026 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63036
  • Εμβαδόν 100000 m²
Πωλείται
1 505 000 € 811 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45441
  • Εμβαδόν 1854 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 140 m
Πωλείται
1 500 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35220
  • Εμβαδόν 24233 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3900 m
Πωλείται
1 760 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40470
  • Εμβαδόν 55000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 460 m
Πωλείται
2 150 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49950
  • Εμβαδόν 5256 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52253
  • Εμβαδόν 40085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
2 500 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48899
  • Εμβαδόν 391200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
1 450 000 € 138 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32273
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
2 200 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44015
  • Εμβαδόν 15503 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο