Πωλείται - Γη 13000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Σητεία
650 000 €
50 €/m²
Property 40469 photo 1
Property 40469 photo 2
Property 40469 photo 3
Property 40469 photo 4
Property 40469 photo 5
Property 40469 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 13000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40472
  • Εμβαδόν 6250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
675 000 € 143 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11960
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
747 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40405
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 175 m
Πωλείται
853 000 € 813 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64552
  • Εμβαδόν 1048 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56505
  • Εμβαδόν 11174 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1850 m
Πωλείται
800 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34160
  • Εμβαδόν 43000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
750 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59199
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
880 000 € 1760 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18950
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
587 000 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25605
  • Εμβαδόν 106846 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
735 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30343
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο