747 000 €
114 €/m²
Property 40405 photo 1
Property 40405 photo 2
Property 40405 photo 3
Property 40405 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 175 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 6500 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
650 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32334
  • Εμβαδόν 11842 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
747 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40405
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 175 m
Πωλείται
612 000 € 306 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38961
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
980 000 € 326 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35962
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40472
  • Εμβαδόν 6250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
900 000 € 421 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26074
  • Εμβαδόν 2135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
940 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37512
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
900 000 € 750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38771
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
675 000 € 143 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11960
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
680 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26886
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο