Property 40297 photo 1
Property 40297 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1920
  • Συντελεστής δόμησης: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 6 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 300 τ.μ στην Αθήνα. Το κτίριο αποτελείται από ένα επίπεδο. Το κτίριο έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα.

Το ακίνητο βρίσκεται στον Πειραιά πολύ κοντά στο Πανεπιστήμιο

Πωλείται
325 000 € 1710 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34866
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8600 m
Πωλείται
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39077
  • Εμβαδόν 165 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
325 000 € 1805 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34874
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
299 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 36656
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
400 000 € 1666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43181
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
450 000 € 769 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40587
  • Εμβαδόν 585 m²
Πωλείται
490 000 € 1633 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44763
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
300 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48615
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
300 000 € 1554 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35235
  • Εμβαδόν 193 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9500 m
Πωλείται
450 000 € 724 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26164
  • Εμβαδόν 621 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο