192 000 €
41 €/m²
Property 40278 photo 1
Property 40278 photo 2
Property 40278 photo 3
Property 40278 photo 4
Property 40278 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 350 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4600 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45892
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 46788
  • Εμβαδόν 1451 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
160 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62877
  • Εμβαδόν 2454 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
160 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57292
  • Εμβαδόν 4110 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
259 000 € 984 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65353
  • Εμβαδόν 263 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
160 000 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62271
  • Εμβαδόν 748 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
240 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51072
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
230 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65231
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
175 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56752
  • Εμβαδόν 5350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
192 000 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44358
  • Εμβαδόν 1055 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο