90 000 €
13 €/m²
Property 40123 photo 1
Property 40123 photo 2
Property 40123 photo 3
Property 40123 photo 4
Property 40123 photo 5
Property 40123 photo 6
Property 40123 photo 7
Property 40123 photo 8
Property 40123 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 7300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4,3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 43 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 6705 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 254 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
85 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44366
  • Εμβαδόν 4150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7200 m
Πωλείται
95 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62020
  • Εμβαδόν 4014 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
80 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43083
  • Εμβαδόν 1116 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
78 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65163
  • Εμβαδόν 702 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
89 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57727
  • Εμβαδόν 2031 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
78 000 € 260 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42245
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
107 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65472
  • Εμβαδόν 1130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
106 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45661
  • Εμβαδόν 662 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52547
  • Εμβαδόν 2140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
100 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57162
  • Εμβαδόν 1471 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο