102 000 €
138 €/m²
Property 40071 photo 1
Property 40071 photo 2
Property 40071 photo 3
Property 40071 photo 4
Property 40071 photo 5
Property 40071 photo 6
Property 40071 photo 7
Property 40071 photo 8
Property 40071 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,3
  • Απόσταση από θάλασσα: 790 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 737 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 221 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
145 000 € 226 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58079
  • Εμβαδόν 640 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
150 000 € 205 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62922
  • Εμβαδόν 731 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20313
  • Εμβαδόν 1086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
145 000 € 512 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65474
  • Εμβαδόν 283 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
150 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55947
  • Εμβαδόν 4848 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Αποκλειστικός Πωλείται
90 000 € 333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65719
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
123 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40072
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
130 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5267
  • Εμβαδόν 1137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
120 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19910
  • Εμβαδόν 1080 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 110 m
Πωλείται
92 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33896
  • Εμβαδόν 538 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο