Κατόπιν ζήτησης
Property 39997 photo 1
Property 39997 photo 2
Property 39997 photo 3
Property 39997 photo 4
Property 39997 photo 5
Property 39997 photo 6
Property 39997 photo 7
Property 39997 photo 8
Property 39997 photo 9
Property 39997 photo 10
Property 39997 photo 11
Property 39997 photo 12
Property 39997 photo 13
Property 39997 photo 14
Property 39997 photo 15
Property 39997 photo 16
Property 39997 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 330 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 41865 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 618 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
349 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65412
  • Εμβαδόν 5960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
54 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63023
  • Εμβαδόν 1373 m²
Πωλείται
40 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65486
  • Εμβαδόν 5664 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
180 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63958
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64871
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
80 000 € 242 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63108
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
160 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65747
  • Εμβαδόν 51985 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 23000 m
Πωλείται
140 000 € 132 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65485
  • Εμβαδόν 1060 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 800 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63741
  • Εμβαδόν 21096 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο