Κατόπιν ζήτησης
Property 39826 photo 1
Property 39826 photo 2
Property 39826 photo 3
Property 39826 photo 4
Property 39826 photo 5
Property 39826 photo 6
Property 39826 photo 7
Property 39826 photo 8
Property 39826 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 3 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2920 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Προσφέρει θέα στην πόλη.

Πωλείται
178 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63007
  • Εμβαδόν 2600 m²
Πωλείται
330 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65144
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65785
  • Εμβαδόν 724 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65420
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
853 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63290
  • Εμβαδόν 36000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63904
  • Εμβαδόν 24000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
199 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65914
  • Εμβαδόν 1052 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
37 400 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64678
  • Εμβαδόν 670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
150 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65125
  • Εμβαδόν 2710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
1 800 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63741
  • Εμβαδόν 21096 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο