269 000 €
371 €/m²
Property 39778 photo 1
Property 39778 photo 2
Property 39778 photo 3
Property 39778 photo 4
Property 39778 photo 5
Property 39778 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 350 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 22 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 725 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
300 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44360
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
288 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52613
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
299 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64922
  • Εμβαδόν 6095 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 527 m
Πωλείται
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36802
  • Εμβαδόν 13247 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65420
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
250 000 € 250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42246
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46745
  • Εμβαδόν 27000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13600 m
Πωλείται
280 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37597
  • Εμβαδόν 2890 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
225 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37437
  • Εμβαδόν 6890 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
320 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63954
  • Εμβαδόν 1613 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο