225 000 €
56 €/m²
Property 39767 photo 1
Property 39767 photo 2
Property 39767 photo 3
Property 39767 photo 4
Property 39767 photo 5
Property 39767 photo 6
Property 39767 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
330 000 € 202 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54425
  • Εμβαδόν 1630 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m
Πωλείται
267 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41185
  • Εμβαδόν 5423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
330 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40256
  • Εμβαδόν 11500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6400 m
Πωλείται
189 000 € 414 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65882
  • Εμβαδόν 456 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
214 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50338
  • Εμβαδόν 4423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
290 000 € 207 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65314
  • Εμβαδόν 1395 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 72 m
Πωλείται
269 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49771
  • Εμβαδόν 4790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
190 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65447
  • Εμβαδόν 1022 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
288 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52613
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο