700 000 €
979 €/m²
Property 39752 photo 1
Property 39752 photo 2
Property 39752 photo 3
Property 39752 photo 4
Property 39752 photo 5
Property 39752 photo 6
Property 39752 photo 7
Property 39752 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1975
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Πωλείται
800 000 € 871 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35801
  • Εμβαδόν 918 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
850 000 € 1057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4943
  • Εμβαδόν 804 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
950 000 € 1900 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34841
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
850 000 € 3068 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57672
  • Εμβαδόν 277 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62391
  • Εμβαδόν 645 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8498 m
Πωλείται
595 000 € 1116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42510
  • Εμβαδόν 533 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
680 000 € 1283 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58993
  • Εμβαδόν 530 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
950 000 € 1583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12070
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11618
  • Εμβαδόν 337 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο