375 000 €
154 €/m²
Property 39514 photo 1
Property 39514 photo 2
Property 39514 photo 3
Property 39514 photo 4
Property 39514 photo 5
Property 39514 photo 6
Property 39514 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 6 χλμ

Περιγραφή

Οικόπεδο με προέγκριση ξενοδοχειακού συγκροτήματος. Κτίζει πέντε μεζονέτες 100τ.μ με ιδιωτική πισίνα 15 τ.μ έκαστη. Βρίσκεται σε πολύ κεντρικό δρόμο που οδηγεί στη δημοφιλή παραλία Καρτερού επτά λεπτά απόσταση, δίπλα στο διεθνές αεροδρόμιο Ηρακλείου.

Πωλείται
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63428
  • Εμβαδόν 2672 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51460
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
320 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63954
  • Εμβαδόν 1613 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
430 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56286
  • Εμβαδόν 8131 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
500 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50669
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
320 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42624
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
500 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44871
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 27000 m
Πωλείται
320 000 € 1584 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64279
  • Εμβαδόν 202 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 186 m
Πωλείται
520 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30769
  • Εμβαδόν 27000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
449 000 € 271 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65403
  • Εμβαδόν 1654 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο