50 000 €
108 €/m²
Property 39460 photo 1
Property 39460 photo 2
Property 39460 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,4
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 460 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 184 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Μέγιστη δόμηση οικοπέδου 184 τ.μ.

Πωλείται
70 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64068
  • Εμβαδόν 5172 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
55 000 € 142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62152
  • Εμβαδόν 385 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37123
  • Εμβαδόν 246 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
65 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43110
  • Εμβαδόν 573 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12500 m
Πωλείται
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43713
  • Εμβαδόν 1320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
74 800 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64677
  • Εμβαδόν 1170 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
64 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57760
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56828
  • Εμβαδόν 3999 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5771
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
69 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42777
  • Εμβαδόν 4189 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο