Property 39458 photo 1
Property 39458 photo 2
Property 39458 photo 3
Property 39458 photo 4
Property 39458 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 890 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
75 000 € 17 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56833
  • Εμβαδόν 4265 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
55 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39139
  • Εμβαδόν 2108 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 29000 m
Πωλείται
60 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63360
  • Εμβαδόν 993 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
80 000 € 242 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63108
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
69 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42777
  • Εμβαδόν 4189 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
70 000 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39447
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
80 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43083
  • Εμβαδόν 1116 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
75 000 € 250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50711
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
60 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39456
  • Εμβαδόν 608 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
50 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56864
  • Εμβαδόν 1700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο