60 000 €
98 €/m²
Property 39456 photo 1
Property 39456 photo 2
Property 39456 photo 3
Property 39456 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,4
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 608 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 243 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Μέγιστη δόμηση 243 τ.μ

Πωλείται
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32790
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 550 m
Πωλείται
55 000 € 142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62152
  • Εμβαδόν 385 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56828
  • Εμβαδόν 3999 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
74 800 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64677
  • Εμβαδόν 1170 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26770
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42243
  • Εμβαδόν 318 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
86 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46057
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
80 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43083
  • Εμβαδόν 1116 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
78 000 € 260 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42245
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56830
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο