Πωλείται - Γη 4647 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Γεωργιούπολη
152 000 €
32 €/m²
Property 39347 photo 1
Property 39347 photo 2
Property 39347 photo 3
Property 39347 photo 4
Property 39347 photo 5
Property 39347 photo 6
Property 39347 photo 7
Property 39347 photo 8
Property 39347 photo 9
Property 39347 photo 10
Property 39347 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 19 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 52 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4647 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 220 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
171 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52109
  • Εμβαδόν 12178 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1117 m
Πωλείται
150 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43087
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
215 000 € 268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65280
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65418
  • Εμβαδόν 4098 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
175 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56752
  • Εμβαδόν 5350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
195 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50406
  • Εμβαδόν 9068 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
140 000 € 187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57456
  • Εμβαδόν 748 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
150 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65125
  • Εμβαδόν 2710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Προτεινόμενo Πωλείται
214 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 65947
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1180 m
Πωλείται
150 000 € 180 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65310
  • Εμβαδόν 830 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο