Πωλείται - Επιχείρηση 5700 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Νέα Αλικαρνασσός
3 200 000 € 3 000 000 €
526 €/m²
Property 39320 photo 1
Property 39320 photo 2
Property 39320 photo 3
Property 39320 photo 4
Property 39320 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος ανακαίνισης: 2018
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Απόσταση από θάλασσα: 850 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 1 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Χωρος επαγγελματικος σε πολυ καλο σημειο. Κοντα στην πολη και στο αεροδρομιο. Εχει χωρους γραφειων, σταθμευσης, συνεργειων αυτοκινητων και αποθηκευσης. Επίσης είναι διαθέσιμο προς μίσθωση

Πωλείται
3 500 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23636
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
3 199 000 € 4570 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56924
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Αριθμός δωματίων 19
Πωλείται
4 600 000 € 6084 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51475
  • Εμβαδόν 756 m²
  • Αριθμός δωματίων 12
Πωλείται
3 500 000 € 3 199 000 € 4265 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11897
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
4 170 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 41894
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 790 m
Πωλείται
4 250 000 € 2125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37734
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8100 m
Πωλείται
3 500 000 € 823 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39276
  • Εμβαδόν 4250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4900 m
Πωλείται
4 300 000 € 14333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47764
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
3 100 000 € 7380 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30188
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
3 200 000 € 3 000 000 € 526 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39320
  • Εμβαδόν 5700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο