Πωλείται - Επιχείρηση 4250 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Ηράκλειο Κρήτης
3 500 000 €
824 €/m²
Property 39276 photo 1
Property 39276 photo 2
Property 39276 photo 3
Property 39276 photo 4
Property 39276 photo 5
Property 39276 photo 6
Property 39276 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Απόσταση από θάλασσα: 4900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται πλήρως εξοπλισμένο συνεργείο και έκθεση αυτοκινήτων σε πολυ εμπορικό σημείο. Μεταλικό κτίριο 5 επιπέδων. Υπογειο και ισογειο εκτασης 1500τ.μ. καθενα και υμιυπόγειο 500 τ.μ. Ο πρώτος όροφος καλύπτει 600 τ.μ και ο δεύτερος 150 τ.μ.

Πωλείται
3 200 000 € 1275 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24935
  • Εμβαδόν 2508 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
4 300 000 € 14333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47764
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
4 600 000 € 6084 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51475
  • Εμβαδόν 756 m²
  • Αριθμός δωματίων 12
Πωλείται
3 199 000 € 4570 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56924
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Αριθμός δωματίων 19
Πωλείται
4 170 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 41894
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 790 m
Πωλείται
3 500 000 € 823 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39276
  • Εμβαδόν 4250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4900 m
Πωλείται
3 200 000 € 3 000 000 € 526 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39320
  • Εμβαδόν 5700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
5 000 000 € 16666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41627
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 390 m
Πωλείται
4 250 000 € 2125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37734
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8100 m
Πωλείται
3 500 000 € 3 199 000 € 4265 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11897
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο