260 000 € 250 000 €
54 €/m²
Property 39265 photo 1
Property 39265 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 63 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4550 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
270 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50667
  • Εμβαδόν 4805 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
349 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65412
  • Εμβαδόν 5960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65418
  • Εμβαδόν 4098 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
267 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41185
  • Εμβαδόν 5423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63428
  • Εμβαδόν 2672 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45663
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
320 000 € 1584 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64279
  • Εμβαδόν 202 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 186 m
Πωλείται
288 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52613
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
300 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47178
  • Εμβαδόν 7857 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 990 m
Πωλείται
240 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51038
  • Εμβαδόν 30000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο