40 000 €
12 €/m²
Property 3915 photo 1
Property 3915 photo 2
Property 3915 photo 3
Property 3915 photo 4
Property 3915 photo 5
Property 3915 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 500 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3150 μ² στη Θάσσο. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό.

Πωλείται
45 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43172
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
40 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3915
  • Εμβαδόν 3150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
35 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32338
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
55 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4173
  • Εμβαδόν 499 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
55 000 € 52 000 € 104 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63556
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
50 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48510
  • Εμβαδόν 465 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
55 000 € 81 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3917
  • Εμβαδόν 674 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο