55 000 €
26 €/m²
Property 39139 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,4
  • Απόσταση από θάλασσα: 29000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2108 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ².

Πωλείται και τμηματικά το οικόπεδο.

Πωλείται
75 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57164
  • Εμβαδόν 831 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
75 000 € 126 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42072
  • Εμβαδόν 593 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
55 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39139
  • Εμβαδόν 2108 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 29000 m
Πωλείται
62 000 € 103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52385
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
65 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18508
  • Εμβαδόν 980 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
80 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52467
  • Εμβαδόν 4010 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
60 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37922
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19200 m
Πωλείται
80 000 € 242 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63108
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
55 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63352
  • Εμβαδόν 730 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
78 000 € 155 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65261
  • Εμβαδόν 503 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο