Πωλείται - Διαμέρισμα 85 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
245 000 €
2882 €/m²
Property 39115 photo 1
Property 39115 photo 2
Property 39115 photo 3
Property 39115 photo 4
Property 39115 photo 5
Property 39115 photo 6
Property 39115 photo 7
Property 39115 photo 8
Property 39115 photo 9
  • κωδικος αντικειμενου 39115
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2012
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 85 τ.μ στη Πάφο. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία