1 070 000 €
152 €/m²
Property 38960 photo 1
Property 38960 photo 2
Property 38960 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 12 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 90 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 7000 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 5600 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
1 200 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12485
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
1 300 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56285
  • Εμβαδόν 24000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
990 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44357
  • Εμβαδόν 13500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19000 m
Πωλείται
1 500 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62446
  • Εμβαδόν 150000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 505 000 € 811 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45441
  • Εμβαδόν 1854 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 140 m
Πωλείται
1 096 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51472
  • Εμβαδόν 12735 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
1 050 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44361
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32927
  • Εμβαδόν 13680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 500 000 € 1160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10632
  • Εμβαδόν 1293 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
940 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37512
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο