Πωλείται - Διαμέρισμα 140 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
1 380 000 €
9857 €/m²
Property 38940 photo 1
Property 38940 photo 2
Property 38940 photo 3
Property 38940 photo 4
Property 38940 photo 5
Property 38940 photo 6
Property 38940 photo 7
Property 38940 photo 8
Property 38940 photo 9
  • κωδικος αντικειμενου 38940
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 5 ος ορ.
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 5 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 140 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πέμπτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία