1 170 000 €
1701 €/m²
Property 38779 photo 1
Property 38779 photo 2
Property 38779 photo 3
Property 38779 photo 4
Property 38779 photo 5
Property 38779 photo 6
Property 38779 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1985
  • Έτος ανακαίνισης: 2010
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 38 χλμ

Πωλείται
1 500 000 € 1851 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56119
  • Εμβαδόν 810 m²
  • Αριθμός δωματίων 13
Πωλείται
1 740 000 € 1895 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36000
  • Εμβαδόν 918 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11618
  • Εμβαδόν 337 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 350 000 € 2076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14131
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42668
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
1 600 000 € 1333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23067
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 200 000 € 1929 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21525
  • Εμβαδόν 622 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 600 000 € 3047 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40591
  • Εμβαδόν 525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
1 200 000 € 2142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24415
  • Εμβαδόν 560 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
1 380 000 € 2029 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44026
  • Εμβαδόν 680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο