900 000 €
750 €/m²
Property 38771 photo 1
Property 38771 photo 2
Property 38771 photo 3
Property 38771 photo 4
Property 38771 photo 5
Property 38771 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1200 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Παρόμοια ακίνητα

Προτεινόμενo Πωλείται
980 000 € 326 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35962
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
853 000 € 1032 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64551
  • Εμβαδόν 826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
860 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20324
  • Εμβαδόν 13200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 000 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28806
  • Εμβαδόν 23000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
1 060 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41899
  • Εμβαδόν 86000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 990 m
Πωλείται
800 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63744
  • Εμβαδόν 13439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40503
  • Εμβαδόν 180000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63904
  • Εμβαδόν 24000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
860 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47506
  • Εμβαδόν 21000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
1 000 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34287
  • Εμβαδόν 89000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο