Πωλείται - Γη 800 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Κολυμβάρι
800 000 €
1000 €/m²
Property 38769 photo 1
Property 38769 photo 2
Property 38769 photo 3
Property 38769 photo 4
Property 38769 photo 5
Property 38769 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 450 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 800 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
650 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32334
  • Εμβαδόν 11842 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
1 070 000 € 152 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38960
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
800 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12083
  • Εμβαδόν 8100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5100 m
Πωλείται
735 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30343
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m
Πωλείται
750 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59199
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
990 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44357
  • Εμβαδόν 13500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19000 m
Πωλείται
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24670
  • Εμβαδόν 2021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24952
  • Εμβαδόν 11065 m²
Πωλείται
900 000 € 750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38771
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
695 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57192
  • Εμβαδόν 3518 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο