Πωλείται - Γη 1000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Κολυμβάρι
800 000 €
800 €/m²
Property 38750 photo 1
Property 38750 photo 2
Property 38750 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1000 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40503
  • Εμβαδόν 180000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 070 000 € 152 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38960
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
660 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65423
  • Εμβαδόν 12329 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24952
  • Εμβαδόν 11065 m²
Πωλείται
853 000 € 1032 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64551
  • Εμβαδόν 826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
650 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44104
  • Εμβαδόν 4580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
800 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12083
  • Εμβαδόν 8100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5100 m
Πωλείται
900 000 € 3010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65575
  • Εμβαδόν 299 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 130 m
Πωλείται
650 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32334
  • Εμβαδόν 11842 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
1 136 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32760
  • Εμβαδόν 2130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο