Πωλείται - Γη 15000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Κολυμβάρι
Κατόπιν ζήτησης
Property 38747 photo 1
Property 38747 photo 2
Property 38747 photo 3
Property 38747 photo 4
Property 38747 photo 5
Property 38747 photo 6
Property 38747 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 30 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 37 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 15000 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 4000 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Παρόμοια ακίνητα

Προτεινόμενo Πωλείται
179 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63493
  • Εμβαδόν 2950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
350 000 € 221 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64295
  • Εμβαδόν 1580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
320 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63954
  • Εμβαδόν 1613 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
853 000 € 860 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64550
  • Εμβαδόν 991 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
320 000 € 122 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63746
  • Εμβαδόν 2610 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1280 m
Πωλείται
150 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63359
  • Εμβαδόν 2049 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
42 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65911
  • Εμβαδόν 1188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2100 m
Πωλείται
299 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64922
  • Εμβαδόν 6095 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 527 m
Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
143 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65150
  • Εμβαδόν 6300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο