190 000 € 139 000 €
27 €/m²
Property 38742 photo 1
Property 38742 photo 2
Property 38742 photo 3
Property 38742 photo 4
Property 38742 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Περιγραφή

Οικόπεδο σε Στρατηγικό Σημείο – Ιδανικό για Κατοικία ή Επιχείρηση

Πωλείται οικόπεδο σε εξαιρετική τοποθεσία, με πρόσοψη σε κεντρικό δρόμο, προσφέροντας εύκολη πρόσβαση και μεγάλη προβολή.

✅ Είναι κατάλληλο τόσο για κατοικία (μόνιμη ή εξοχική), όσο και για επαγγελματική χρήση, όπως:

  • Τουριστική εκμετάλλευση (Airbnb)
  • Σούπερ μάρκετ
  • Εταιρείες ενοικίασης αυτοκινήτων
  • Άλλες εμπορικές δραστηριότητες

📍 Αποστάσεις από σημεία ενδιαφέροντος:

  • Θάλασσα: 1.600 μ.
  • Νέο Διεθνές Αεροδρόμιο Καστελίου: 24,4 χλμ
  • Λιμάνι Ηρακλείου: 32 χλμ
  • Κοντινότερος οικισμός: 1,5 χλμ

Με στρατηγική θέση, πολλές δυνατότητες αξιοποίησης και εύκολη πρόσβαση, το οικόπεδο αυτό αποτελεί εξαιρετική επενδυτική ευκαιρία.

Πωλείται
215 000 € 268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65280
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
179 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63493
  • Εμβαδόν 2950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
160 000 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62271
  • Εμβαδόν 748 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
199 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65914
  • Εμβαδόν 1052 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
200 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44018
  • Εμβαδόν 8923 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
250 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38078
  • Εμβαδόν 2194 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
267 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42038
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
180 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63958
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
250 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43610
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο