Πωλείται - Γη 392 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Χανιά
200 000 €
510 €/m²
Property 38572 photo 1
Property 38572 photo 2
Property 38572 photo 3
Property 38572 photo 4
Property 38572 photo 5
Property 38572 photo 6
Property 38572 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 1800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 392 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 314 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
299 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64922
  • Εμβαδόν 6095 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 527 m
Πωλείται
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46215
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
175 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36801
  • Εμβαδόν 2034 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
215 000 € 268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65280
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
250 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38078
  • Εμβαδόν 2194 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
168 000 € 160 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35642
  • Εμβαδόν 4062 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
179 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63493
  • Εμβαδόν 2950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
290 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36276
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
260 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45704
  • Εμβαδόν 6078 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
190 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65447
  • Εμβαδόν 1022 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο