280 000 €
35 €/m²
Property 38534 photo 1
Property 38534 photo 2
Property 38534 photo 3
Property 38534 photo 4
Property 38534 photo 5
Property 38534 photo 6
Property 38534 photo 7
Property 38534 photo 8
Property 38534 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1100 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 67 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 8000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
320 000 € 508 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61232
  • Εμβαδόν 629 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
259 000 € 984 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65353
  • Εμβαδόν 263 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
320 000 € 122 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63746
  • Εμβαδόν 2610 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1280 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49171
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
230 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41967
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
320 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42624
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56612
  • Εμβαδόν 6350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
250 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50671
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
299 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64922
  • Εμβαδόν 6095 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 527 m
Πωλείται
300 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47178
  • Εμβαδόν 7857 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 990 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο