500 000 € 246 000 €
44 €/m²
Property 38518 photo 1
Property 38518 photo 2
Property 38518 photo 3
Property 38518 photo 4
Property 38518 photo 5
Property 38518 photo 6
Property 38518 photo 7
Property 38518 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 0,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 52 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5500 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 230 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30124
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
450 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22997
  • Εμβαδόν 14240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
640 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40004
  • Εμβαδόν 2577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
600 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65816
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
590 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65038
  • Εμβαδόν 6300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
680 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58882
  • Εμβαδόν 143484 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
500 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38077
  • Εμβαδόν 4542 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
450 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5955
  • Εμβαδόν 10885 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
450 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38250
  • Εμβαδόν 10800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
477 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32758
  • Εμβαδόν 955 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο