1 000 000 €
54 €/m²
Property 3849 photo 1
Property 3849 photo 2
Property 3849 photo 3
Property 3849 photo 4
Property 3849 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 18250 μ² στη Θάσσο. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 700 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
950 000 € 254 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60812
  • Εμβαδόν 3734 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 000 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3849
  • Εμβαδόν 18250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 63626
  • Εμβαδόν 3350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
1 300 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3850
  • Εμβαδόν 11700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
1 100 000 € 174 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6471
  • Εμβαδόν 6320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο