280 000 €
140 €/m²
Property 38410 photo 1
Property 38410 photo 2
Property 38410 photo 3
Property 38410 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 450 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

Προτείνεται οικόπεδο προς πώληση στην Κρήτη. Το οικόπεδο είναι 2.000τμ, εντός σχεδίου και χτίζει 800τμ ενώ είναι γωνιακό αλλά έχει και πρόσοψη σε δρόμο. Επιπλέον, είναι υπερυψωμένο και  έχει θέα σε θάλασσα, βουνό και πόλη. Τέλος, διαθέτει ρεύμα, νερό και άδεια οικοδομής.

Τοποθεσία