1 227 000 €
49 €/m²
Property 38407 photo 1
Property 38407 photo 2
Property 38407 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 24820 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 3000 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
1 000 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48645
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
1 000 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34287
  • Εμβαδόν 89000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24953
  • Εμβαδόν 26001 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
1 280 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48743
  • Εμβαδόν 17497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
1 280 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33143
  • Εμβαδόν 2332 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
1 280 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54603
  • Εμβαδόν 11799 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 200 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12485
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
1 096 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51472
  • Εμβαδόν 12735 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
1 700 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44681
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 830 m
Πωλείται
1 070 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59201
  • Εμβαδόν 35000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο