65 000 €
16 €/m²
Property 38342 photo 1
Property 38342 photo 2
Property 38342 photo 3
Property 38342 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 6800 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 5 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4005 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ².

Πωλείται
75 000 € 250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50711
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
54 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39458
  • Εμβαδόν 890 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
69 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42777
  • Εμβαδόν 4189 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
78 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65163
  • Εμβαδόν 702 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
75 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57164
  • Εμβαδόν 831 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
60 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37931
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
75 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59115
  • Εμβαδόν 805 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
91 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39531
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52111
  • Εμβαδόν 4022 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
60 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63360
  • Εμβαδόν 993 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο