2 650 000 € 1 750 000 €
35 €/m²
Property 38260 photo 1
Property 38260 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 6 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 50000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
2 200 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44015
  • Εμβαδόν 15503 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
2 390 000 € 1154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29228
  • Εμβαδόν 2070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
2 346 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50279
  • Εμβαδόν 44000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
3 750 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57935
  • Εμβαδόν 40453 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
2 935 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64251
  • Εμβαδόν 100000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
2 150 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49950
  • Εμβαδόν 5256 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
3 150 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22430
  • Εμβαδόν 45000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
3 300 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31004
  • Εμβαδόν 28800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
3 000 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33304
  • Εμβαδόν 40000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62848
  • Εμβαδόν 4112 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο