Πωλείται - Γη 5900 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Ακρωτήρι
170 000 € 160 000 €
27 €/m²
Property 38127 photo 1
Property 38127 photo 2
Property 38127 photo 3
Property 38127 photo 4
Property 38127 photo 5
Property 38127 photo 6
Property 38127 photo 7
Property 38127 photo 8
Property 38127 photo 9
Property 38127 photo 10
Property 38127 photo 11
Property 38127 photo 12
Property 38127 photo 13
Property 38127 photo 14
Property 38127 photo 15
Property 38127 photo 16
Property 38127 photo 17
Property 38127 photo 18
Property 38127 photo 19
Property 38127 photo 20
Property 38127 photo 21
Property 38127 photo 22

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 15 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 5 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5900 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
235 000 € 940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50113
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
150 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64036
  • Εμβαδόν 4290 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 352 m
Πωλείται
230 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65231
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
150 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43087
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
205 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59117
  • Εμβαδόν 2035 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
199 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65914
  • Εμβαδόν 1052 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
150 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62015
  • Εμβαδόν 6786 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
150 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56977
  • Εμβαδόν 758 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
150 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63801
  • Εμβαδόν 809 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
235 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52112
  • Εμβαδόν 5321 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο