250 000 €
113 €/m²
Property 38078 photo 1
Property 38078 photo 2
Property 38078 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 69 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 2194 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
299 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63201
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
300 000 € 603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65123
  • Εμβαδόν 497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
320 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42624
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
280 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44635
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
300 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49100
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
250 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38078
  • Εμβαδόν 2194 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
269 000 € 371 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39778
  • Εμβαδόν 725 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65420
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50298
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39265
  • Εμβαδόν 4550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο