500 000 €
110 €/m²
Property 38077 photo 1
Property 38077 photo 2
Property 38077 photo 3
Property 38077 photo 4
Property 38077 photo 5
Property 38077 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 69 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4542 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
473 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32511
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
480 000 € 1263 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50582
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48715
  • Εμβαδόν 8300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 292 m
Πωλείται
640 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40004
  • Εμβαδόν 2577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30124
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32160
  • Εμβαδόν 1294 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56505
  • Εμβαδόν 11174 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1850 m
Πωλείται
500 000 € 580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50105
  • Εμβαδόν 862 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
600 000 € 649 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65156
  • Εμβαδόν 924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
640 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57571
  • Εμβαδόν 3200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο