250 000 €
125 €/m²
Property 38076 photo 1
Property 38076 photo 2
Property 38076 photo 3
Property 38076 photo 4
Property 38076 photo 5
Property 38076 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2000 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
340 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37045
  • Εμβαδόν 1540 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
280 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37597
  • Εμβαδόν 2890 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
300 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47178
  • Εμβαδόν 7857 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 990 m
Πωλείται
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45663
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
330 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65144
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
260 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45704
  • Εμβαδόν 6078 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
278 000 € 351 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50170
  • Εμβαδόν 790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50298
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
267 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42038
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
220 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60862
  • Εμβαδόν 5844 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο