750 000 €
125 €/m²
Property 38075 photo 1
Property 38075 photo 2
Property 38075 photo 3
Property 38075 photo 4
Property 38075 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 6000 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
800 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32252
  • Εμβαδόν 13722 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
650 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32334
  • Εμβαδόν 11842 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
800 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12083
  • Εμβαδόν 8100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5100 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42923
  • Εμβαδόν 563 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
900 000 € 3010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65575
  • Εμβαδόν 299 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 130 m
Πωλείται
612 000 € 306 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38961
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
850 000 € 153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35094
  • Εμβαδόν 5547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56505
  • Εμβαδόν 11174 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1850 m
Πωλείται
650 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44104
  • Εμβαδόν 4580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
695 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57192
  • Εμβαδόν 3518 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο