65 000 €
Property 3806 photo 1
Property 3806 photo 2
Property 3806 photo 3
Property 3806 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 50 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 0 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
70 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4174
  • Εμβαδόν 2720 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
92 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33896
  • Εμβαδόν 538 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
80 000 € 410 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6453
  • Εμβαδόν 195 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
55 000 € 52 000 € 104 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63556
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
55 000 € 81 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3917
  • Εμβαδόν 674 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
90 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26383
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
60 000 € 40 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63989
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
90 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4514
  • Εμβαδόν 8140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
75 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20312
  • Εμβαδόν 776 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
65 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3806
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο