150 000 €
16 €/m²
Property 3805 photo 1
Property 3805 photo 2
Property 3805 photo 3
Property 3805 photo 4
Property 3805 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 380 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 9200 μ² στη Θάσσο. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ².

Πωλείται
130 000 € 325 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4121
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
200 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3410
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
160 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50474
  • Εμβαδόν 5770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
160 000 € 347 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6454
  • Εμβαδόν 461 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
200 000 € 487 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59543
  • Εμβαδόν 410 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5812
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
145 000 € 512 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65474
  • Εμβαδόν 283 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
123 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40072
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
170 000 € 212 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62847
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
150 000 € 205 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62922
  • Εμβαδόν 731 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο