36 000 € 31 000 €
33 €/m²
Property 38008 photo 1
Property 38008 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 9200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 38 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 915 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
43 000 € 193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42232
  • Εμβαδόν 222 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5771
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
45 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63545
  • Εμβαδόν 11138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
50 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47006
  • Εμβαδόν 648 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
42 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65911
  • Εμβαδόν 1188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2100 m
Πωλείται
35 000 € 175 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37333
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
40 000 € 177 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37983
  • Εμβαδόν 225 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
45 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43314
  • Εμβαδόν 735 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
50 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50364
  • Εμβαδόν 3500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
40 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65486
  • Εμβαδόν 5664 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο