320 000 €
1000 €/m²
Property 37930 photo 1
Property 37930 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 14000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή της Αγίας Παρασκευής

Πωλείται
420 000 € 1494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56996
  • Εμβαδόν 281 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
400 000 € 1052 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11174
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
345 000 € 492 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46034
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
290 000 € 483 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63489
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
320 000 € 1391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20318
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
440 000 € 2268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60631
  • Εμβαδόν 194 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
260 000 € 909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10248
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
270 000 € 1084 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25225
  • Εμβαδόν 249 m²
Πωλείται
380 000 € 577 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64576
  • Εμβαδόν 658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
440 000 € 1600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57399
  • Εμβαδόν 275 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο